Ekonomi

Kayseri Ticaret Odasından Dubai’ye Nakil

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Ticaret Odası heyeti, Dubai INDEX 2023 Mobilya ve Tasarım Fuarı yurtdışı iş gezisi programı kapsamında TC Dubai Başkonsolosumuz Onur Şaylan ve Ticaret Ateşelerimiz Hacı Hasan Dertsiz, Ersoy Erbay ve Muhammed Emin Erkal’ı ziyaret etti.

Ziyarette Dubai Ticaret Ataşesi tarafından yapılan sunumda, Birleşik Arap Emirlikleri hakkında kapsamlı bilgiler aktarılırken, ihracatımız kapsamında ticari çıkarlarımızı geliştirmek amacıyla Dubai’deki yatırım fırsatları ve ticari faaliyetler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. yönelik büyüme hedefleridir.

Kayseri Ticaret Odası heyetinde mobilya bölümünden Başkan Ömer Gülsoy, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Köksal, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Sırıklı, Ahmet Emre Sönmez ve Dubai INDEX 2023 Mobilya ve Tasarım Fuarı’na katılan Kayserili firma yetkilileri yer aldı.

Ziyaretin sonunda Lider Ömer Gülsoy, Türkiye’nin Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan ile Ticaret Ataşelerimiz Hacı Hasan Dertsiz, Ersoy Erbay ve Muhammed Emin Erkal’a Kayserispor formasıyla plaket takdim etti. Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

tatvanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu