Haber

Emre Belözoğlu: ‘İyi oynamamıza rağmen kaybettik’

RAMS Başakşehir Teknik Müdürü Emre Belözoğlu, Trendyol Harika Lig’de TÜMOSAN Konyaspor’a 1-0 yenildikleri maçta yeterli oynamalarına rağmen mağlup olduklarını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan Belözoğlu, ligde oynadıkları 3 maçı da kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, “Alışkın olmadığımız bir süreç yaşıyoruz. Sabırlı olmamız gereken bir süreç. Bu bizim sınavımız.” söz konusu.

Emre Belözoğlu, oyuncularının maçtaki performansından memnun olduğunu belirterek, “Bazı anlar oluyor. Bazen her şey üst üste geliyor. Oyuncularımın çabasına üzüldüm. Konsantre olmaya çalışacağız.” dedi.

Maça çok iyi hazırlandıklarını belirten Belözoğlu, şöyle konuştu:

“Bugün kaybedecek bir şey görmüyorum ama bazen oluyor. Çok kolay gol yiyoruz. Bazen bunları deneyimlemek zorundayız. Bu bizim sınavımız. Antrenörlük öyle bir meslek ki. Bunun üstesinden gelip başarılı olabileceğimi düşünüyorum. Ekip bunun üstesinden gelebileceklerine inanıyor. Eğer fikrim değişirse o zaman başka şeyler hakkında konuşuruz. Bir sürü eksiğimiz var. Geçen döneme göre çok farklı bir takım var ama bu oyuncu grubunun maçı kazanacak kadar güçlü olduğunu düşünüyorum. Bu durumun bir noktada geri döneceğine inanıyorum.”

Emre Belözoğlu, transfer çalışmasıyla ilgili soruya ise, “Yöneticilerimizle konuştuk. Onlar da ekonomimiz çerçevesinde ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Belli pozisyonlarda eksiklerimiz var. Stoper pozisyonu için de niyetimiz vardı. Şimdilik yapamadık. Önümüzdeki günlerde yapıp yapamayacağımızı göreceğiz.” cevabını verdi.

Stanojeviç: “Maçın kilit noktalarından biri kırmızı karttı”

TÜMOSAN Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic ise galibiyetten mutlu olduklarını ifade etti.

Maçın genelinde genel olarak disiplinli oynadıklarını belirten Stanojevic, “Bugün kazandığımız için mutluyuz. İlk dakikadan itibaren denemekten vazgeçmedik. Maçın kilit noktalarından biri de kırmızı karttı. Kırmızı kartın ardından kırmızı kart geldi. Oyunu kurmamız bizim için daha rahat oldu. Anı bekledik, sabırlı davrandık ve maçı kontrol ettik.” değerlendirmesini yaptı.

haberahirli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu